Asus Teknik Servis Ürün Sorgulama

  • Asus Servis

  • Asus Zenfone Teknik Servis

  • Asus Notebook Adaptör

  • Asus Tablet Teknik Servis

Asus Teknik Servis

Asus Servis Çağrı Merkezi

  • Home
  • Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Asus ürünümü servisinize nasıl gönderebilirim?

Arızalı Asus ürünleriniz için Asus çağrı merkez numaramız olan 0850 390 25 33 ile randevu alarak, anlaşmalı kargomuz olan MNG kargo ile 198182651 müşteri numaramızı belirterek karşı taraf ödemeli gönderebilir, İletişim sayfamızdan online servis talebinde bulunabilir veya teknik servisimize onarım için sizde bırakabilirsiniz.

Hangi Asus ürünlerine teknik servis hizmeti veriyorsunuz?

Asus marka olan, Asus zenfone, Asus ultrabook, Asus Tablet, Asus notebook ve Asus All in One PC ürünlerinin tüm modellerine hizmet vermekteyiz.

Servisteki cihazım hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Online durum sorgulama kullanarak internet üzerinden form no ve güvenlik no ile onarımda olan Asus ürününüzü takip edebilir, 0850 390 25 33 ‘nolu çağrı merkezimizden durum sorgulaması yapabilirsiniz.

Arıza tespit süresi ne kadardır?

Asus ürününüz onarım için servise geldiği günden başlayarak, 1-3 iş günü arasında arıza tespiti yapılır ve tarafınıza bilgilendirme amaçlı SMS gönderimi yapılır.

Onarım süresi ne kadardır?

Onarım için fiyat onayınızdan sonra maksimum 1-7 iş günü içinde onarımı yapılır. Parça beklemesinde olan ürünler için tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır.

Onarım ücretini kabul etmez isem, ücret ödeyecek miyim?

Onaylanmayan ürünler için notebook, all in one ve desktop pc’ler için 50 TL (Kdv Dahil); tablet ve cep telefonları için 30 TL (Kdv Dahil) arıza tespit ücreti alınır. Ücretlendirmeye gönderim kargo ücreti dahildir.

Onarım ücreti ne kadardır?

Arıza tespiti öncesi cihaz incelenmeden fiyat söylenmesi mümkün değildir. Bu nedenle öncelikle arıza tespiti yapılarak ücret bilgisi alabilirsiniz. Parça değişim fiyatlarına onarım ücreti dahildir.

Onarılan ürünlere garanti veriyor musunuz?

Onarımı yapılan ürünlerde işçiliğe 3 ay, parça değişimlerine 1 yıl garanti verilmektedir. Garanti onarım yapılan bölge veya parça için verilir. Diğer bölge veya parçada oluşan arızalar garanti kapsamına dahil değildir.

Onarılan ürünümün ücretimi nasıl ödeyebilirim?

Ödemeler ürün teslimatı esnasında nakit ya da teslimattan önce banka havalesi ve kredi kartı yolu ile tahsil edilebilir.

Servisinizde anakart onarımı yapılıyor mu?

Diğer servislerin aksine anakart onarımı servisimizde yapılabilir, değişim fiyatı yerine onarım ücreti ödeyerek daha ekonomik onarım yapılabilir.

Asus Servis

Asus Servis Çağrı Merkezi